איך זה עובד?

שלב ראשון

פגישה בת כשעתיים, היכרות עמכם ועם התקציבים העומדים לרשותכם. בפגישה תקבלו מידע אודות התהליך אליו אתכם נכנסים, תחשפו למושגים חשובים בתחום הבנייה, יחד נאפיין את הרצונות שלכם לכדי תכנון אדריכלי וכספי מדויק. נעבור על תוכניות או סקיצות במידה וקיימות ונבחר את דרך הפעולה והמימון הנכונות ביותר עבורכם.

שלב שלישי

יוצאים לדרך! נרכיב עבורכם צוות מנצח של אדריכלים, קבלנים, בונים ואנשי מקצוע נוספים מהטובים בתחומם בארץ. צוות זה יעבוד על פי לוח זמנים מוגדר ותקציבים שנקבעו עוד בשלב השני בפגישתנו. בנוסף חומרי הבניה ירכשו עבורכם בצורה מסודרת וחסכונית, לכם יישאר רק להמתין לתאריך היעד!

שלב שני

לאחר פגישת ההיכרות נעבור לשלב אומדן התקציב.על סמך התכניות (במידה וישנן) והאפיונים מפגישתנו, נרכיב עבורכם אומדן מפורט, מעמיק וברור על גבי טבלת אקסל. טבלה זו תלווה אותנו בהמשך במעקב אחרי ההוצאות הכספיות בזמן הפרויקט, התשלומים לבעלי המקצוע ולקבלנים, תשלומים על חומרי בנייה והוצאות נלוות.

שלב רביעי

מזל טוב, הגענו לתאריך היעד, החלום שלכם הוא כעת בית יציב ומסירת המפתח תתבצע. אבל אנחנו לא נפרדים כאן! במידה והחלטתם לשווק את הנכס, או את פרויקט הבנייה, אנו נעסיק עבורכם יועצי שיווק ומכירה שיבדקו את פלחי השוק והמחירים הקיימים ויעזרו לכם לצאת ברווח מקסימלי ממכירה הנכסים בפרויקט.

פרטי יצירת קשר

טלפון

054-6482222

דואר אלקטרוני

r.h.s0546482222@gmail.com

כתובתנו

https://www.rhsprojects.co.il

תרשמו לנו הודעה